Inspirace

domů tisk mapa stránek

I v nové koupelnové architektuře platí: méně je více

Myšlenka bezbariérového uspořádání koupelny se opírá o představu velkoryse působícího prostoru, dosáhnutého minimalizovaním použitých materiálů a odbouráním jak optických tak i reálných bariér. Koncepce ACO ShowerDrain je navržena tak, aby v koupelně poskytovala maximální svobodu pohybu s ohledem na bezpečné oddělení suché a mokré části koupelny

Osvětlení pro sprchové žlaby a bodové vpusti

Dejte svojí koupelně magickou záři !
S prvním osvětlením sprchových žlabů na světě, řadou ACO ShowerDrain Lightline uděláte z každého sprchování vizuální zážitek. Světelné moduly s úspornými LED-diodami a dobíjecím akumulátorem jsou jednoduše zabudovatelné. Rozsvěcí se automaticky při vtékání vody do žlabu a s krátkým časovým posunem se také automaticky vypínají.

Osvětlení je dostupné pro všechny designové řady žlabů v barvách modrá, červená, zelená a barevný déšť.

Čtvercové a kruhové bodové vpusti je možné osvětlit červeným, modrým, zeleným nebo bílým světlem.

Designové řady

Design v koupelně nekončí, ale naopak začíná ! Pro vytvoření jednotného designu v celém prostoru koupelny byly pro program ACO ShowerDrain vytvořené celé designové řady. Tyto řady obsahují liniové, rohové i obloukové sprchové žlaby, čtvercové a kruhové bodové vpusti. Všechny tyto řady spojuje společný designový prvek.
Nerezové designové rošty Wave, Quadrato, Curl, Hawai, Mix a další se postarají nejen o krásu a exkluzivitu, ale také o plně funkční řešení pro Vaši koupelnu.